Złote gody czterech par z naszej gminy

Złote gody czterech par z naszej gminy
2020-02-12

Cztery pary z naszej gminy: Państwo Hanna i Stanisław Pietruszyńscy, Elżbieta i Roman Chacińscy, Krystyna i Ryszard Cąbrowscy oraz Danuta i Jan Szostakowie obchodzili 50. rocznicę małżeństwa.

Wójt Obrowa Andrzej Wieczyński wręczył Jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Małżeństwa otrzymały również dyplomy pamiątkowe i upominki od  wójta Wieczyńskiego. – Cieszę się, że mogę z Państwem przeżywać tę wzruszającą chwilę. Dają Państwo piękny przykład na to, że razem można góry przenosić – mówił wójt.

Na uroczystości w Urzędzie Gminy nie mogło zabraknąć okazjonalnego tortu. Podczas spotkania Jubilaci wspominali swoje śluby i wesela oraz czasy, w których zawierali małżeństwa. Rozmawiano także o dzieciach, a przede wszystkim o wnukach, które sprawiają dziadkom najwięcej radości. Państwu Chacińskim w trakcie uroczystości towarzyszył dorosły wnuk, a Państwu Cąbrowskim dwumiesięczny wnuk Wiktor z rodzicami.

W spotkaniu brała udział radna Sylwia Lisińska, która wystąpiła o medal dla Państwa Szostaków.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.