Zaproszenie

Zaproszenie
2018-08-27

W związku z nowelizacją ustawy alkoholowej z dnia 09.03.2018 r.  w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży jak i w miejscu sprzedaży, zapraszam mieszkańców i osoby zainteresowane na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 29.08.2018 r. (środa) o godz. 16:00 w Remizie OSP Kawęczyn.

Na spotkaniu poruszona będzie również tematyka dotycząca zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Obrowo oraz udzielane będą informacje o  konsultacjach dotyczących Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok.

 

Wójt gminy Obrowo
Andrzej Wieczyński

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.