Z cyklu „Koncerty Grudniowe”

2017-10-06

Zapraszamy mieszkańców gmin Czernikowo, Obrowo, powiatu toruńskiego i nie tylko  na wyjątkowe spotkanie z wybitnym piosenkarzem, aktorem, kabareciarzem Jackiem Wójcickim, który od wielu lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. „Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Na koncertach tworzy kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show”.

„Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne.

Koncertuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Beatą Rybotycką, Janem Kantym Pawluśkiewicza, Włodzimierzem Korczem.  Oglądaliśmy go w takich filmach jak „Lista Schindlera” S. Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, w serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, w galach Zbigniewa Górnego.

Skromny, niepozorny, niewysoki, a na swoich koncertach potrafi dzięki swojemu talentowi i głosowi wypełnić nawet największą scenę. A na wszystkich największych scenach już występował. Cieszy fakt, że chce pojawić się też na tych nieco mniejszych, u nas... w Rytkówce. Repertuar ma wszechstronny i na każdą porę, nawet deszczową. Jeżeli świeci słońce potrafi wywołać burzę… oklasków i huragan braw. A wszystko w cenie biletu.

Termin: piątek 8-go grudnia 2017. Godzina 19:00. Miejsce: Zajazd Rytkówka. Bilet:80 zł/os

Rezerwacje: 600 416 933, 668 148 699. Zapraszamy!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.