XXV Jubileuszowy Gminny Konkurs Ortograficzny

XXV Jubileuszowy Gminny Konkurs Ortograficzny
2017-06-14

Do zmagań ortograficznych 13 czerwca 2017 r. stanęli uczniowie ze szkół z terenu Gminy Obrowo. Trudny test dyktand na „hiperwysokim poziomie” tradycyjnie został ułożony przez p. Elżbietę Pietras, ale nie sprawił zwycięzcą zbyt dużych trudności.
Wyniki w poszczególnych poziomach przedstawiają się następująco:
W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – SP Brzozówka
II miejsce – SP Osiek nad Wisłą
III miejsce – SP Dobrzejewice
Indywidualnie
I miejsce – Karolina Lewandowska - SP Obrowo
II miejsce – Wojciech Szymański - SP Osiek nad Wisłą
III miejsce – Natalia Kalinowska – SP Brzozówka
Wśród uczniów starszych zwyciężyło Gimnazjum nr 2 w Dobrzejewicach a indywidualnie:
I miejsce – Karolina Dembińska – Gim. Dobrzejewice
II miejsce – Dominika Zażycka – Gim. Dobrzejewice
III miejsce – Aleksandra Kamińska – Gim. Obrowo
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy.

Szkoły oraz laureaci otrzymali nagrody, jubileuszowe filiżanki i długopisy oraz dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Obrowo p. Andrzeja Wieczyńskiego. Dla wszystkich uczestników i organizatorów XXV Jubileuszowego Gminnego Konkursu Ortograficznego Dyrektor ZS w Obrowie p. Artur Affelt ufundował przepyszny tort.

Wójt Andrzej Wieczyński wręczył także organizatorką konkursu ortograficznego paniom Aleksandrze Kwaśnickiej i Urszuli Słupczewskiej bukiety pięknych kwiatów, w podziękowaniu za wielkie zaangażowanie i podtrzymywanie tradycji jedynego takiego konkursu w powiecie toruńskim, a może nawet i w województwie.

Marzena Słupczewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.