Wyjazd dzieci i młodzieży do Zakopanego

Wyjazd dzieci i młodzieży do Zakopanego
2018-08-24

W dniach 7-10 sierpnia, 52-osobowa grupa dzieci i młodzieży ze scholi „Źródło” oraz ministrantów z parafii NSPJ w Osieku nad Wisłą wyjechała do Zakopanego. Wycieczka odbyła się z inicjatywy księdza proboszcza, Rafała Bogusa. W górach, uczestnicy wycieczki intensywnie i aktywnie spędzili czas. Pogoda dopisała, dzięki czemu wszyscy mogliśmy podziwiać piękno naszych Tatr. Jednego dnia wybraliśmy się na pieszą wycieczkę, aby zachwycać się urokami Morskiego Oka. Kolejny dzień to możliwość podziwiania skoczni narciarskiej na Wielkiej Krokwi, na którą wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym. Nie lada atrakcją była „wyprawa” kolejką górską na Gubałowkę, skąd mogliśmy zachwycać się przepiękną panoramą Tatr. Zwiedziliśmy również bliskie sercu Jana Pawła II, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Nie mogło zabraknąć sportowych atrakcji. Dzieci aktywnie korzystały z boiska sportowego , placu zabaw oraz krytego basenu. Warto wspomnieć, że posiłki były przepyszne. Bawiliśmy się również przy ognisku.

Ostatniego dnia wybraliśmy się do Wadowic, aby uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć dom Świętego Jana Pawła II i pomodlić się w kościele, w którym był chrzczony. Oczywiście będąc na rynku, mieliśmy okazję wybrać się na słynne papieskie kremówki.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Rafałowi Bogusowi za zorganizowanie wycieczki do Zakopanego.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Kazimierza Musiałowskiego oraz Państwa Wróblewskich za dołożenie cegiełki do wyjazdu do Zakopanego.

Dziękujemy również firmie przewozowej MIXS.

 

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.