Wyjazd do Teatru Lalek „Baj Pomorski”

Wyjazd do Teatru Lalek „Baj Pomorski”
2018-07-19

W ramach akcji „Wakacje z Osieckim Klubem Kultury i GOK Obrowo” grupa dzieci i młodzieży chętnie skorzystała z oferty tych placówek. W piątek, 13 lipca wybraliśmy się do Teatru Lalek „Baj Pomorski” na spektakl, pt. „Legendy Toruńskie”. Przedstawienie nawiązywało do włoskiej komedii dell'arte i charakterystycznych dla niej postaci, jak Arlekin, Pulcinella czy Dottore. Była to składanka najpopularniejszych opowieści o Toruniu, która zachwyciła dzieci. Dziękujemy „Bajowi” za wspaniałe przeżycia artystyczne!

Po spektaklu wybraliśmy się do cukierni „Lenkiewicz”, gdzie każdy mógł skosztować ulubionych lodów. Zadowoleni uczestnicy wycieczki pytali o kolejny wyjazd kulturalny do Torunia.

W imieniu dzieci i rodziców serdecznie dziękuję Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu, Pani Sekretarz Gminy, Mirosławie Kłosińskiej oraz Pani Kierownik GOK w Obrowie, Annie Strzeleckiej za sfinansowanie wyjazdu i atrakcji dla dzieci. Pragnę również podziękować Pani Joannie Cymer za pomoc.

 

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.