Wizerunek służby — tradycja, współczesność i przyszłość

2017-10-11

5 października w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyła się jednodniowa konferencja naukowa pt.: „Wizerunek służby - tradycja, współczesność i przyszłość”.

Celem konferencji jest m.in. wskazanie funkcjonariuszom Policji oraz innych służb mundurowych właściwych wzorców postępowania, w tym odwołujących się do chlubnych tradycji Policji Państwowej, co w efekcie ma się przyczynić do kształtowania pozytywnego wizerunku Policji oraz innych formacji służących społeczeństwu.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali m.in. Pan Jarosław Zieliński – Sekretarz Stanu w MSWiA, Pan Tomasz Zdzikot – Podsekretarz Stanu w MSWiA, a także nadinsp. Jarosław Szymczyk – Komendant Główny Policji. Jak również osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia, organizacje spoza kręgu służb mundurowych oraz uczelnie cywilne. W spotkaniu udział wziął Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.