Wernisaż wystawy malarstwa Emila Moise-Szalli

Wernisaż wystawy malarstwa Emila Moise-Szalli
2020-06-26

W niedzielę 28 czerwca w godz. 11 – 17 w Brzozówce odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Emila Moise-Szalli.

Emil Moise-Szalla mieszka w Głogowie. Jest znanym i cenionym malarzem, który utrwala pejzaże morskie oraz starą architekturę. W palecie stosowanych przez niego barw dominują pastele. Wielu krytyków widzi w jego twórczości wpływ impresjonizmu.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Szkoleń i Rozwoju „Akademia", mieszczącym się przy ul. Owocowej 2 w Brzozówce. Spotkanie potrwa do godz. 17.00.

Do spotkania z artystą zachęca Centrum Szkoleń i Rozwoju „Akademia" z Brzozówki, która realizuje projekt pt. Ośrodek Aktywności Lokalnej.  Projekt ten współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Działanie 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.