Warsztaty muzyczne w Łodzi

Warsztaty muzyczne w Łodzi
2017-09-27

Dnia, 23 września dzieci i młodzież ze scholi „Źródło” z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą, OSIECKIEJ GRUPY WOKALNEJ(dziecięcej) oraz inni młodzi ludzie z naszej gminy, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności, wzięli udział w jednodniowych Warsztatach Muzycznych w Łodzi, prowadzonych przez profesjonalistów z zespołu „Mocni w Duchu”. Przyjechało ok. 700 dzieci oraz 200 opiekunów z całej Polski!

Można było wybrać warsztat: wokalny, tańca, smyczkowy/fletowy, gitarowy oraz perkusyjny. Dzień był bardzo intensywny, mimo to wśród uczestników „królowały”: entuzjazm i radość. Sam zespół „Mocni w Duchu” mówi: „Warsztaty, to ostra praca i szaleństwa”.

Pragnę podziękować Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Pani Sekretarz, Mirosławie Kłosińskiej za pomoc i zapewnienie transportu w obie strony dla 50-osobowej grupy.

Słowa podziękowania kieruję również do opiekunów: Katarzyny Tofil oraz Sławomiry Nowak. Dziękuję także za pomoc: Emilii Zakrzewskiej, Joannie Zarembie oraz Sławomirowi Lewandowskiemu.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.