Warsztaty muzyczne w Łodzi

Warsztaty muzyczne w Łodzi
2019-10-02

Kolejny już raz, ponad 40-osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Obrowo, głównie schola parafialna „Źródło” z Osieka nad Wisłą uczestniczyła w warsztatach muzycznych w Łodzi, prowadzonych przez profesjonalny zespół Mocni  w Duchu. Odbyły się one 28 września. Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy zwiększająca się liczba uczestników. Z tego względu był podział na dwa terminy.    

Uczestnicy mieli do wyboru warsztat: śpiewu, tańca, instrumentów perkusyjnych, gitarowy oraz orkiestrowy. Wspaniałym pomysłem był koncert dla seniorów z DPS. Dzieci i młodzież pracowały cały dzień, aby zaprezentować się jak najlepiej. Przygotowały również laurki i upominki dla seniorów. Dzień był bardzo intensywny, ale pełen radości. Warsztaty zakończyły się uroczystą Mszą Św.

Dzieci  z utęsknieniem czekają na kolejne warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu.

Serdecznie dziękuję Panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Pani Sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie transportu do Łodzi.

Pragnę również podziękować opiekunom: Dorocie Podciborskiej, Annie Melkowskiej oraz Aleksandrze Olszewskiej.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Aleksandra Olszewska, Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.