Warsztaty muzyczne w Łodzi

Warsztaty muzyczne w Łodzi
2018-09-29

Kolejny już raz, 50-osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Obrowo, w tym głównie schola parafialna „Źródło” z Osieka nad Wisłą uczestniczyła w warsztatach muzycznych w Łodzi prowadzonych przez profesjonalny zespół Mocni  w Duchu. Odbyły się one 22 września. Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy zwiększająca się liczba uczestników. W tym roku do Łodzi przybyło 1000 dzieci i młodzieży  z całej Polski!

Uczestnicy mieli do wyboru warsztat: śpiewu, tańca, instrumentów perkusyjnych, gitarowy oraz orkiestrowy. Została również stworzona grupa dla przedszkolaków. Dzień był bardzo intensywny, ale pełen radości. Warsztaty zakończyły się uroczystą Mszą św. oraz prezentacją poszczególnych warsztatów.

Dzieci i młodzież z utęsknieniem czekają na kolejne warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu.

Serdecznie dziękuję Panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Pani Sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie transportu do Łodzi.

Pragnę również podziękować opiekunom: Renacie Kwiatkowskiej, Annie Melkowskiej oraz Aleksandrze Olszewskiej.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.