Warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczne
2016-10-24

Dnia, 22.10.2016r. w Osieku nad Wisłą, w remizie strażackiej, odbyły się profesjonalne warsztaty wokalne zorganizowane dla OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ. Prowadzącym zajęcia był pan ERWIN REGOSZ, instruktor muzyczny WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA ANIMACJI KULTURY W TORUNIU.
Przygotowujemy program artystyczny na 98. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, na który już teraz gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, 11 listopada do Osieka nad Wisłą.

Serdeczne podziękowania składamy Pani kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie, Annie Strzeleckiej za podpisanie umowy z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Toruniu. Dzięki tej współpracy możemy korzystać z profesjonalnych konsultacji i doskonalić swoje umiejętności.

Renata Kwiatkowska i Ewelina Mytlewska

fot. Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.