Wakacyjny wyjazd do Teatru Lalek „Baj Pomorski”

Wakacyjny wyjazd do Teatru Lalek „Baj Pomorski”
2019-07-10

Trwają wakacje. Proponujemy dzieciom i młodzieży spotkania z kulturą. 3 lipca,  40-osobowa grupa  z Osieka nad Wisłą oraz Zawał pojechała do Teatru Lalek „Baj Pomorski” na spektakl, pt. „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza”.  Przeżyliśmy chwile radości oraz wzruszeń podczas oglądania wspaniałego przedstawienia. W podziękowaniu dzieci wręczyły artystom kwiaty.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia spektaklu w „Baju Pomorskim”!

Dziękuję bardzo Alicji Tarkowskiej za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

Składam podziękowania Panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu za zapewnienie transportu dla grupy. Kierowcom dziękujemy za bezpieczną jazdę.

W ramach wakacji z GOK  planujemy jeszcze wyjazd na 4-dniowe Dni Młodzieży w Hartowcu, wyjazd do kina połączony ze zwiedzaniem muzeum, warsztaty wikliniarskie oraz wycieczkę rowerową do Kaszczorka.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.