Wakacje z Osieckim Klubem Kultury i GOK w Obrowie

Wakacje z Osieckim Klubem Kultury i GOK w Obrowie
2018-09-06

Osiecki Klub Kultury wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Obrowie miał kilka wakacyjnych propozycji dla dzieci i młodzieży.

Na początku wakacji wraz z KGW Stajenczynki zorganizowano 2-dniowy biwak w Stajenczynkach.

W lipcu, dzieci wyjechały do Teatru Lalek „Baj Pomorski” na spektakl, pt. „Legendy toruńskie” oraz na lody do cukierni „Lenkiewicz”. Młodzież z gimnazjum i liceum miała możliwość uczestniczenia w 4-dniowym spotkaniu młodzieży w Hartowcu.

Sierpniowe propozycje to: wyjazd dla dzieci 3-7 lat do „Baja Pomorskiego” na spektakl, pt. „Literkowo”, dla starszych dzieci i młodzieży do kina na film, pt. „Antman i Osa” wraz ze zwiedzaniem Parku Etnograficznego w Toruniu, spotkanie z żołnierzami AK przy ognisku na Tarasie Widokowym, im. Michała Kokota połączone ze śpiewaniem pieśni patriotycznych oraz wycieczka rowerowa do skansenu w Kaszczorku połączona z „wypadem” na lody.

Podziękowania należą się panu wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu, pani sekretarz Mirosławie Kłosińskiej oraz pani kierownik GOK w Obrowie Annie Strzeleckiej za sfinansowanie wyjazdów.

Pani Krystynie Balewskiej , Sławomirowi Lewandowskiemu oraz kierowcom, panu Wiesiowi i Krystianowi dziękuję za współpracę.

 

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.