Velo Toruń z rodzicami

2018-05-07

6.05 odbyło się wielkie święto  kolarstwa w Toruniu . Nasi zawodnicy wraz z rodzicami brali udział w Velo Toruń oraz Cuk Kids Race gdzie mogli spróbować swoich sił na trasach wokół Torunia(razem było ponad 1700 startujących w różnych kategoriach). Fajna pogoda + super zabawa tak po krótce można opisać ten wyścig . Oczywiście nie zabrakło dobrych rezultatów , w drużynie gdzie czas liczył się najlepszych 4 zawodników(+rodzice) Kometa Obrowo zajęła 5 miejsce. Indywidualnie w swoich kategoriach Jakub Kasparow zajął 2 miejsce , Agata Kowalska i Zuzanna Charyga odpowiednio zajęły 2 i 3 miejsce . Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników i rodziców.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.