Urząd działa. Czy Twoja wizyta jest konieczna?

Urząd działa. Czy Twoja wizyta jest konieczna?
2020-03-16

Wójt Gminy Obrowo i Urząd nadal przyjmuje interesantów. Załatwiane są jednak tylko sprawy wyjątkowo pilne, takie, których nie można przełożyć na później.

Interesanci odwiedzający urząd przyjmowani są tylko w holu przy sekretariacie głównym. Nie ma możliwości wejścia na teren budynku do pokojów urzędników. Załatwiane są tylko sprawy wyjątkowo pilne, takie, których nie można przełożyć na później. Są to głównie sprawy związane z działalnością Urzędu Stanu Cywilnego. Pozostałe kwestie można bowiem załatwić elektronicznie, telefonicznie lub za pośrednictwem platformy e-PUAP.

– Przyjmujemy pisma i wnioski, ale nie udzielamy odpowiedzi „od ręki”wyjaśnia wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. – Proszę, aby mieszkańcy rozważyli, czy ich wizyta w urzędzie w obecnym czasie naprawdę jest niezbędna i czy ich sprawy nie można załatwić w późniejszych dniach. Zależy nam na ograniczeniu osób przychodzących do urzędu.

Urzędnicy przyjmujący interesantów pytają o zasadność wizyty w urzędzie. Ci, których sprawy nie są pilne, muszą liczyć się z tym, że nie będą obsłużeni i zostaną poproszeni o wizytę w terminie późniejszym, po ustaniu pandemii koronawirusa.

Od poniedziałku 16 marca prowadzony jest rejestr osób odwiedzająych urząd. W zeszycie rejestrujemy: imię i nazwisko interesanta, nr telefonu oraz adres zamieszkania.

Przeczytaj więcej o rejestracji klientów

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.