Umowa na siłownię

Umowa na siłownię
2018-10-12

W dniu 18.10.2018r. w Urzędzie gminy w Obrowie została podpisana  umowa na ” Budowę ogólnodostępnych siłowni plenerowych w miejscowościach Głogowo, Osiek nad Wisłą, Szembekowo, Dobrzejewice, Brzozówka, Łążyn na obszarze objętym LSR”  prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie złożono dwie oferty. W wyniku badania i oceny złożonych ofert jako najkorzystniejszą do realizacji zamówienia została wybrana oferta: P.P.H.U. „Fugazi” Bernadeta Lewicka-Dzięciołowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.