Turniej krwiodawstwa

Turniej krwiodawstwa
2016-06-22

Turniej Gmin ,,Czerwony Szlak Życia" został zorganizowany po raz drugi, jego głównym celem jest szerzenie idei Honorowego Krwiodawstwa wśród społeczności lokalnej gmin naszego województwa.  Zwycięży gmina której mieszkańcy oddali najwięcej krwi w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Nagrodami będą puchary ufundowane przez Dyrektora RCKiK w Bydgoszczy, które zostaną wręczone podczas uroczystości, na którą zaprosimy przedstawicieli wszystkich gmin biorących udział w Turnieju.
Bardzo zależy nam, aby do promocji zbiórek krwi zaangażowały się gminy. Wierzymy, że dzięki takim akcjom zwiększa się świadomość społeczeństwa w kwestii honorowego krwiodawstwa, a dzięki pomocy i zaangażowaniu ze strony zarówno organizatorów naszych zbiórek, jak i gmin na terenie których się odbywają mamy szanse dotrzeć ze swoim przesłaniem do większej ilości osób. Jest to szczególnie istotne w trudnym okresie jakim są wakacje.

Zapraszam 3 lipca 2016r (niedziela)  w godzinach od 9:00- 13:30 do oddania krwi przy Urzędzie Gminy w Obrowie.
Emilia Zakrzewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.