Toruński Klub Karate - Do "RONIN" sukcesy

Toruński Klub Karate - Do "RONIN" sukcesy
2018-04-30
Zawodnicy sekcji Brzozówka uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF " Puchar Krajny i Pałuk " w Paterku, które odbyły się 28 kwietnia 2018 roku.W zawodach uczestniczyło 324 zawodników 24 klubów z terenu całej Polski. Zdobyliśmy 7 medali , trzy srebrne i cztery brązowe: Weronika Wiczyńska srebrny medal w konkurencji kata młodziczek i brazowy w konkurencji kumite młodziczek - 50 kgFilip Łężyk dwa brązowe medale w konkurencji kumite chłopców 8/9 lat - 26 kg i konkurencji kumite chłopców 10 lat - 30 kgMateusz Dąbrowski dwa srebrne medale w konkurencji kata chłopców 10/11 lat i kumite chłopców - 40 kg Bartosz Przewięźlikoski brązowy medal w konkurencji kata młodzików.
Adam Bandurski - trener klubu RONIN

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.