Teatr za 3 zł!

Teatr za 3 zł!
2018-05-17

Kolejny raz wzięliśmy udział w akcji ,,Bilet do teatru za 300 groszy" z okazji Dnia Teatru Publicznego! W sobotę, 12 maja o godz. 18.00 w Teatrze „Baj Pomorski” mieliśmy okazję obejrzeć spektakl, pt. ,,Krótki kurs piosenki aktorskiej" w reżyserii Wojciecha Szelachowskiego. Podziwialiśmy wspaniałą grę naszych toruńskich aktorów wraz z Krzysztofem Dziermą (grał główną rolę księdza w filmie, pt. „U Pana Boga za piecem”.  Widzowie mogli przekonać się, jak cienka jest granica między życiem a sztuką oraz... jaka jest różnica między twórcą a naturszczykiem. Wielkim atutem spektaklu był rewelacyjny popis wokalny aktorów przy akompaniamencie wspaniałych muzyków.

„Bilet do teatru za 300 groszy” jest akcją ogólnopolską, finansowaną ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a organizowaną i koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Dziękujemy „Bajowi” za wspaniałe przeżycia artystyczne! Gorąco namawiam: korzystajcie z ofert naszych Teatrów!

Ewelina Mytlewska

 (fot. Patryk Wachowski i Jacek Melerski)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.