TARR zaprasza na szkolenie komputerowe

TARR zaprasza na szkolenie komputerowe
2020-06-30

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, przede wszystkim nauczycieli, na szkolenie komputerowe „Technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy dydaktycznej”.

Szkolenie skierowane jest do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, w tym osób powyżej 50 roku życia, zainteresowanych podnoszeniem kompetencji i kwalifikacji w obszarze szkoleń komputerowych, w szczególności do nauczycieli.

Pobierz ulotkę informacyjną

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji o szkoleniu

Podpisany formularz należy odesłać (skan lub wyraźne zdjęcie) na adres zapisyszkoleniakomputerowe@gmail.com

Po wstępnej rejestracji pracownik biura projektu skontaktuje się z zainteresowanymi osobami, aby poinformować o kolejnych etapach rekrutacji. Formularz przygotowano z myślą o osobach chcących szkolić się w lipcu, ale organizator uruchomi kursy również w sierpniu 2020 roku.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt pod nr tel. 503-425-077 lub pod adresem  zapisyszkoleniakomputerowe@gmail.com

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.