Symfoniczna salsa na Dzień Kobiet

Symfoniczna salsa na Dzień Kobiet
2020-02-14

Zapraszamy na wspólny wyjazd CKK Jordanki w Toruniu. 8 marca o godz. 17.00 wystąpią José Torres z zespołem oraz Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Rubena Silvy.

Bilety grupowe w cenie 45 zł od osoby. Informacji udziela i zapisy na wspólny wyjazd przyjmuje Ewelina Mytlewska, tel. 697 083 076.

- Bardzo nas cieszy, że mieszkańcy chętnie uczestniczą we wspólnych wyjazdach na wydarzenia kulturalne. Wyjazd z grupą jest tańszy i chyba przyjemniejszy - mówi Ewelina Mytlewska, organizatorka i inicjatorka wyjazdów. - Poznajemy się i integrujemy, a to zawsze przynosi dobre efekty.

W piątkowy wieczór 7 lutego miłośnicy muzyki wykonywanej na żywo mieli okazję wysłuchać na współnym wyjeździe koncertu muzyki filmowej w CKK Jordanki w Toruniu. Zagrała Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Piotra Sulkowskiego, a zaśpiewali Judyta Wenda oraz Janek Traczyk. Kolejną propozycją był niedzielny spektakl w toruńskim Teatrze im. W. Horzycy „Antygona w Nowym Jorku”.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.