ŚWIĘTA W GMINIE OBROWO

ŚWIĘTA W GMINIE OBROWO
2017-12-21

Wizyta Świętego Mikołaja to dla wszystkich ogromne przeżycie i radość, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W niedzielę 10 grudnia odbyły "Święta w gminie Obrowo" zorganizowane przez wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego, Agencję Pomarańczową oraz Zespół Szkół w Dobrzejewicach. W atmosferę świąt wprowadził wszystkich występ teatru "MagMowcy" w przedstawieniu pt. "O bombce co z choinki spadła"

Dzieci wykonywały własnoręcznie zdobienie bombek, pierników, ozdoby choinkowe, śnieżne kule z waty cukrowej oraz pisanie listu do Św. Mikołaja, wykazując się pomysłowością, wytrwałością, starannością i umiejętnością pracy w  zespole.

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze przedświątecznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek byli także obdarowani upominkami od przybyłego specjalnie Świętego Mikołaja.

Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli Mikołajki: Agencji Pomarańczowej, Bankowi Spółdzielczemu w Grębocinie, Firmie Betpol, Firmie Ocetix, TEB Edukacja, Cukierni Franciszek Pokojski, Cukierni M. i K. Rumińscy, Green'Art sztuka ogrodów oraz Drogerii Douglas.  

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.