Sukcesy zawodników A&W Team Obrowo

Sukcesy zawodników A&W Team Obrowo
2016-04-28
Klub A&W Team Obrowo wział udział w mocno obsadzonym turnieju Polisch Kids Cup w Szczecinie w dniu 23 kwietnia. Nasi zawodnicy walczyli na piankowe pałki i w formułach kick-light i ligh-contact.
Skład naszego teamu to:
dzieci :
1.Borys Jadczak
2.Paweł Perlik
3.Dorys Dartath
4.Marysia Ryć
5.Lena Rogozińska
6.Maciej Ziółkowski
 
Kadeci:
1.Błotnicki Grzegorz
2.Błotnicki Michał
3.Natalia Maćkiewicz
4.Wanessa Adamska
5.Igor Jarmuż
6.Popławski Kacper
7.Krempeć Natalia
 
Walki na pałki (ka laki) niestety nie możemy zaliczyć do najlepszych. Był to jednak pierwsze zawody tych dzieci i należą się im słowa uznania za wytrwałość i wolę walki. Natomiast walki w light-contact i kick-light to już popis naszych zawodników. Wywalczyliśmy cztery puchary: Wanessa Adamska  (debiut), Natalia Maćkiewicz, Igor Jarmuż (debiut) i Grzegorz Błotnicki. Drugie miejsca zajęli: Marysia Ryć (niespełna10 lat, debiut), Natalia Krempeć (debiut, trenowana przez Adriana Tabora), Błotnicki Michał który finał przegrał z bardzo dobrym zawodnikiem z Leszna. Trzecie miejsce: Lena Rogozińska (debiut), Maciej Ziółkowski (debiut) i Kacper Popławski (debiut). Wielkie brawa dla nich wszystkich, jesteście wielcy. Podziękowania dla ludzi z Gminy Obrowo, Mirosławy Kłosińskiej i Andrzeja Wieczyńskiego, którzy bardzo mocno wspierają nasz klub i bez tych ludzi nasz wyjazd jak i działalność naszego klubu nie byłyby możliwe. Już 29 kwietnia jedziemy na Puchar Europy do Ostrowa Świętokrzyskiego. Trzymajcie kciuki.

Andrzej Maciusiewicz

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.