SUKCES MUZYCZNY DZIECI Z OSIEKA NAD WISŁĄ

2017-06-06

Dnia, 31 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu odbył się I PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ „KOCHAMY PRZYRODĘ”, adresowany do dzieci w wieku 4-9 lat. Uczniowie Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą w kategorii ZESPÓŁ, z wielką radością promowali uroki Osieka nad Wisłą i „wyśpiewali” I MIEJSCE: ALICJA WOŹNY, MAJA KOPYSTECKA, JULIA WASIELEWSKA, ZUZANNA RYBIŃSKA, ZUZANNA WIECZYŃSKA, JULIA KWINTERA, AMELIA KALINOWSKA, MARTA NOWAK, MARTA CYMER, MARTA SZUMSKA, ANNA SZUMSKA, MARTA ADAMSKA, WERONIKA PAŁASZEWSKA, MARTYNA WOJCIECHOWSKA, ZUZANNA ŁUKOWSKA, MARIA WRONISZEWSKA (SKRZYPCE), JAN MYTLEWSKI(PIANINO). Dodatkowo w kat. SOLISTA, MARTA ADAMSKA zdobyła III MIEJSCE. Warto wspomnieć, że niektóre z tych dzieci uczęszczają do Szkoły Muzycznej w Osieku nad Wisłą, gdzie rozwijają swoje talenty pod okiem profesjonalnych muzyków. Śpiewają również w Dziecięco-Młodzieżowej Scholi „Źródło”.

Zespół otrzymał dyplom, statuetkę oraz NAGRODĘ - zwiedzanie Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.

Gratuluję i życzę dzieciom dalszych sukcesów artystycznych!

Serdecznie dziękuję Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu i Pani Sekretarz Gminy Obrowo, Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie dzieciom transportu do Torunia.

Ewelina Mytlewska – opiekun zespołu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.