Sklep Cytrusek dowozi zakupione u siebie towary

Sklep Cytrusek dowozi zakupione u siebie towary
2020-03-25

Sklep Cytrusek z Osieka nad Wisłą, oferujący warzywa, owoce i artykuły spożywcze, włączył się w pomoc pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie oraz strażakom z gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych. Pracownicy sklepu rozwożą klientom zakupione u siebie artykuły, odciążając tym samym GOPS i OSP. Może są i inni chcący włączyć się w tę inicjatywę?

Pracownicy Cytruska rozwożą towar nie tylko do rodzin objętych kwarantanną, ale także do wszystkich zainteresowanych tą usługą. Właściciele proszą o przesyłanie zamówień smsem na nr tel. 507 146 236 lub poprzez komunikator Messenger, najlepiej z jednodniowym wyprzedzeniem.

Jeśli inni właściciele sklepów chcieliby włączyć się w tę inicjatywę, gmina oferuje poinformowanie o niej na stronie internetowej www.obrowo.pl oraz na profilu facebookowym Obrowo - nasza gmina.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.