Przypominamy numery telefonów do GOPS

Przypominamy numery telefonów do GOPS
2020-10-17

W okresie epidemii można liczyć na pomoc GOPS. Warto jednak pamiętać, że z gminnej opieki powinny korzystać tylko osoby naprawdę jej potrzebujące, które nie mają rodziny ani znajomych do pomocy.

Gminny Ośrodek Pomocy Rodzinie w Obrowie, mimo potwierdzonego zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród swoich pracowników, nadal udziela pomocy. Z gminnej opieki powinny korzystać tylko osoby naprawdę jej potrzebujące, które nie mają rodziny ani znajomych do pomocy. – Jest to istotne zarówno dla nas, jak i dla naszych podopiecznych zwraca uwagę Renata Kwiatkowska, kierownik GOPS w Obrowie. – Ze względu na kontakt z wieloma osobami my również, niestety, możemy być nosicielami koronawirusa.

Numery telefonów i adresów e-mailowych do pracowników ośrodka znajdą Państwo pod tym linkiem

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.