Przyjmowanie wniosków „Dobry Start – 300 Plus”

Przyjmowanie wniosków „Dobry Start – 300 Plus”
2018-08-31

Zostają uruchomione dodatkowe dyżury przyjmowania wniosków na świadczenia „Dobry Start – 300 Plus”  oraz na świadczenia „500 Plus” na drugie i kolejne dziecko w następujących terminach:

W miejscowości Osiek nad Wisłą - w miesiącu sierpniu w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 15.00 do 18.00 w Osieckim Klubie Kultury (koło Punktu Aptecznego)

W miejscowości Obrowo – w miesiącu sierpniu w każdy poniedziałek od godz. 14.00 do godz. 18.00  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie - siedziba Urzędu Gminy

UWAGA!

Na dodatkowych dyżurach będą przyjmowane wyłącznie wnioski na DOBRY START oraz na 500 PLUS na drugie i kolejne dziecko.

Wszystkie wnioski, których przyznanie świadczenia zależy od osiąganego dochodu rodziny, przyjmowane są wyłącznie w siedzibie Świadczeń Rodzinnych w Dobrzejewicach od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy Urzędu.

 

Wójt Gminy Obrowo

Andrzej Wieczyński

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.