Przedświąteczne spotkanie dzieci z Przedszkola w Osieku

Przedświąteczne spotkanie dzieci z Przedszkola w Osieku
2017-01-20

W dniu 22.12.2016 roku  odbyło się przedświąteczne spotkanie dzieci z Przedszkola w Osieku z myśliwymi z Koła Łowieckiego ZLOT z Torunia.

Prezes Koła Stanisław Wierzbowski wraz z opiekunem z ramienia Koła Piotrem Kowalskim podsumowali udział Przedszkola w akcji dokarmiania zwierząt (zbiórka żołędzi) oraz nagrodzili grupy przedszkolne za wykonanie prac plastycznych w ramach konkursu "Zwierzęta leśne". Różnorodna technika, naturalne materiały i finezja wykonania sprawiły, że prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Dyrekcji przedszkola za całoroczną owocną współpracę, a przede wszystkim przedszkolakom za ich aktywność w trakcie naszych spotkań. Darz Bór!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.