Przebudowa drogi Osiek nad Wisłą – Stajenczynki rozpoczęta

Przebudowa drogi Osiek nad Wisłą – Stajenczynki rozpoczęta
2016-07-02
Wykonawcą inwestycji wybranym w przetargu nieograniczonym został Zakład Drogowo – Budowlany Sp. z o.o. sp. kom. z Rogowa gm. Lubicz reprezentowany przez Pana Mariusza Wilczyńskiego, z którym gmina w dniu 21 czerwca 2016 r. podpisała umowę na wykonanie niniejszej roboty budowlanej za kwotę 382.796,91 zł brutto, z czego 63,63% będą stanowiły środki unijne. Rozliczenie zadania nastąpi do czerwca 2017 r.

Operacja pn.  „Przebudowa drogi łączącej miejscowości Osiek nad Wisłą – Stajenczynki” mająca na celu wsparcie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.