PROFESJONALNE WARSZTATY MUZYCZNE W OSIEKU NAD WISŁĄ

PROFESJONALNE WARSZTATY MUZYCZNE W OSIEKU NAD WISŁĄ
2016-06-17

Dnia, 11.06.2016r. w Osieku nad Wisłą, odbyły się profesjonalne warsztaty wokalne przeprowadzone dla OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ. Prowadzącym zajęcia był pan ERWIN REGOSZ, instruktor muzyczny WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA ANIMACJI KULTURY W TORUNIU. Jest on muzykiem, wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, autorem tekstów. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów wokalnych, teatralno-muzycznych dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem.

Zajęcia bardzo spodobały się naszej grupie. Miały one na celu uświadomienie nam, skąd bierze się dźwięk i jak w prawidłowy sposób posługiwać się naszym głosem.

OSIECKA GRUPA TEATRALNO – WOKALNA skupia osoby, które łączy miłość do teatru i muzyki. Chcemy się rozwijać, dlatego chętnie bierzemy udział w warsztatach.

 Zajęcia z instruktorem W.O.A.K. były bezpłatne, dzięki podpisaniu umowy z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY w Obrowie. Składam serdeczne podziękowania pani Annie Strzeleckiej za umożliwienie nam skorzystania z tych warsztatów oraz za pokrycie kosztów przejazdu instruktora.

 Wspomnę, że od pewnego czasu współpracuję z WOJEWÓDZKIM OŚRODKIEM ANIMACJI KULTURY w Toruniu. W zeszłym roku, w szkole w Osieku nad Wisłą zostały przeprowadzone warsztaty teatralne z profesjonalnym aktorem.

Ewelina Mytlewska – animator kultury

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.