Podwórko Nivea dla Dobrzejewic w #Obrowonaszagmina

Podwórko Nivea dla Dobrzejewic w #Obrowonaszagmina
2020-06-22

Podwórko Nivea dla Dobrzejewic to nasz wspólna sprawa. Głosujemy #RazemdlaObrowa

Zespół Szkół w Dobrzejewicach startuje w konkursie na budowę nowoczesnego placu zabaw na terenie szkoły. - Aby plac zabaw wart 250 000 złotych powstał właśnie w Dobrzejewicach, potrzebne są nasze głosy. Głosy naszych rodzin, znajomych, sąsiadów… Dziesiątki tysięcy głosów. Dlatego proszę wszystkich mieszkańców i przyjaciół  naszej gminy o włączenie się w tę akcję. Podwórko Nivea dla Dobrzejewic to nasz wspólna sprawa. Głosujmy #RazemdlaObrowaapeluje wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

Firma Nivea wybuduje plac zabaw w tej miejscowości, która otrzyma najwięcej głosów internautów. Konkurencja jest jednak bardzo duża. W kategorii placów zabaw, które powstaną w gminach liczących do 20 000 mieszkańców, startuje aż 160 miejscowości. Tymczasem do wygrania jest tylko pięć podwórek. W naszym powiecie do konkursu przystąpiły Dobrzejewice, Łubianka i Lipno.

Jak głosować?

  • Wejdź na stronę podworko.nivea.pl i zarejestruj się. Postępuj zgodnie ze wskazówkami.
  • Wyszukaj lokalizację: Dobrzejewice i zagłosuj.
  • Dziennie z jednego adresu e-mail można wysłać jeden głos (licznik głosów na stronie jest aktualizowany po ok. 48 godzinach)
  • Głosować mogą osoby dorosłe i młodzież w wieku 16 – 18 lat. Warunkiem głosowania osoby niepełnoletniej jest wysłanie na adres kontakt@podworkonivea.pl skanu lub czytelnego zdjęcia pisemnego oświadczenia o zgodzie przedstawiciela ustawowego na udział w głosowaniu.

Pobierz formularz zgody – strona 9 Regulaminu

  • Głosowanie trwa do 24 czerwca br. do godz. 14.59.

- Cieszymy się, że tyle osób wspiera naszą inicjatywęmówi Janusz Iwański, dyrektor Zespołu Szkół w Dobrzejewicach.Społeczność szkolna już dziękuje wszystkim, którzy będą pracować dla tej akcji. Zależy nam, aby ona jednoczyła mieszkańców gminy Obrowo, ponieważ mamy świadomość, że wygrać w tym konkursie jest naprawdę trudno bez połączenia sił i środków całej gminy.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.