Piknik Rodzinny w Oborach

2019-06-10

Żeby radości było więcej – Dzień Dziecka we wsi Obory odbył się nie 1 czerwca, jak każe tradycja, ale tydzień później. Pani Sołtys Lucyna Walczyk wraz z Radą Sołecką zaprosili w sobotnie popołudnie – 8 czerwca 2019 r. – wszystkie dzieci ze wsi Obory na Piknik Rodzinny. Spotkanie miało miejsce na łące w środku wsi pomiędzy ulicami Irysową a Radosną. Na dzieci oraz ich Rodziców i Dziadków czekało mnóstwo atrakcji. Tradycyjnie gry i zabawy poprowadziła Pani Kamila. Było malowanie buziek (co można zobaczyć na dołączonych foto), konkursy z nagrodami oraz ciekawe zabawy dla najmłodszych. Ponadto nasi milusińscy bawili się na zjeżdżalni w zamku książęcym, a ich starsi bracia rozegrali mecz piłki nożnej. W tych konkursach, turniejach czy meczu wszyscy byli wygrani – wszak to święto dzieci, więc każde dziecko i to małe i to duże znalazło coś ciekawego dla siebie. Bufet ze słodyczami i różnymi napojami stał otworem dla dzieci, jak i dorosłych. Młodzież oraz dorośli spałaszowali świeżo zgrillowane kiełbaski, zagryzając chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym.

Na Piknik Rodzinny w Oborach licznie przybyli zaproszeni Goście: Sołtysi zaprzyjaźnionych wsi, Pani Radna z naszego okręgu, przedstawiciele Urzędu Gminy, BetPol-u – głównego budowniczego naszej wsi. Goście nie przyszli z pustymi rękoma – dla naszej dziatwy przynieśli cukierki i soczki, za co im w tym miejscu dziękujemy.

Pogoda nam dopisała, więc impreza trwała do nocy. Najwcześniej naszą polanę pod wieczór opuściły najmłodsze dzieciaczki, które pełne wrażeń poszły spać. Natomiast starsza latorośl oraz najbardziej wytrwali 18+, nawiązując dobrosąsiedzkie znajomości, w miłej atmosferze przesiedzieli prawie do północy

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.