„Piękna Zagroda 2018”

2018-10-12

W kategorii na najbardziej zadbaną zagrodę wiejską I miejsce zdobyli Państwo Wioleta i Zenon Rutkowscy ze Skrzypkowa, którzy prowadzą gospodarstwo rolne nastawione na produkcję roślinną. Posesja państwa Rutkowskich jest ukwiecona, posadzone

są drzewa i krzewy, ciekawy efekt stanowią rzeźby i fontanna. Gospodarstwo to wyróżnia się  pięknym kącikiem do grillowania, dużym stawem oraz porządkiem i czystością w całym obejściu.

II miejsce zajęło gospodarstwo rolne Pani Romany Sztankowskiej z Kawęczyna. Posesja jest ukwiecona, posadzone są drzewa i krzewy. Plac wokół domu wyłożony kostką brukową.

III miejsce zajęło gospodarstwo Pani Zofii Kowalskiej również z Kawęczyna. Na posesji posadzone są drzewa i kwiaty, kącik wypoczynkowy. Gospodarstwo to wyróżnia się porządkiem i czystością w całym obejściu.

W kategorii  na najbardziej zadbaną działkę siedliskową I miejsce zajął Pan Tomasz Wiśniewski – działka położona jest w miejscowości Zawały. Charakteryzuje się czystością i porządkiem wokół całej posesji. Występują tu bardzo ciekawe gatunki drzew, krzewów i kwiatów oraz oczko wodne. Działka ta jest bardzo duża, zagospodarowana w niezwykły sposób.

II miejsce zajęła Pani Jadwiga Siwicka - działka położona jest w miejscowości Głogowo. Na posesji posadzone są drzewa, krzewy i kwiaty. Znajduje się altanka wypoczynkowa. Niezwykle pomysłowo przycięte drzewka. Ciekawostką są rzeźby z drewna co nadaje niezwykły klimat tej działce.

III miejsce zajął Pan Piotr Górski – działka położona jest w miejscowości Obrowo. Na posesji posadzone są drzewa, krzewy i kwiaty. Znajduje się kącik wypoczynkowy i oczko wodne. Działka charakteryzuje się bogatą kolorystyką, porządkiem i czystością w całym obejściu.

 

Wyróżnienie zdobyły:

Pani Ewa Wolf – działka położona jest w miejscowości Głogowo. Działka bogata w piękne kwiaty, krzewy i drzewa. Działka zagospodarowana z wielką pasją.

Pani Marlena Politowska - działka położona jest w miejscowości Kawęczyn. Działka pięknie ukwiecona i zagospodarowana z wielką pasją.

 

Wyróżnione osoby zostały nagrodzone dyplomami i pamiątkowymi upominkami, które zostały wręczone uroczyście przez wójta Andrzeja Wieczyńskiego na Dożynkach gminnych w Głogowie.

Gratulujemy wygranych i życzymy dalszych sukcesów w dbaniu o estetykę i piękny wygląd naszej gminy.

I m. w kat. działka siedliskowa - P. Tomasz Wiśniewski

I m. w kat. działka siedliskowa - P. Tomasz Wiśniewski

II m. w kat. działka siedliskowa - P. Jadwiga Siwicka

III m. w kat. działka siedliskowa - P. Piotr Górski

I m. w kat. gospodarstwo - Państwo Wioleta i Zenon Rutkowscy

II m. w kat. gospodarstwo - P. Romana Sztankowska

III m. w kat. gospodarstwo - P. Zofia Kowalska

Wyróżnienie -  działka p. Ewy Wolf

Wyróżnienie - działka p. Marleny Politowskiej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.