Otwarcie nowego Komisariatu Policji w Dobrzejewicach

Otwarcie nowego Komisariatu Policji w Dobrzejewicach
2018-08-02

Dnia 26 lipca nastąpiło uroczyste otwarcie nowego Komisariatu Policji w Dobrzejewicach. Wydarzenie te połączono z obchodami Święta Policji w Toruniu.

Lokalizacja nowoczesnej siedziby mieści się w pobliżu drogi krajowej nr 10, co poprawi to bezpieczeństwo mieszkańców trzech gmin: Obrowo, Lubicz i Czernikowo.

W tej nowej siedzibie będzie pracować 54 funkcjonariuszy oraz kilka osób cywilnych.

Zgodnie z zamierzeniami znalazła tu swoje miejsce baza kynologiczna – przewodników psów służbowych, która przeniesiona została z Torunia.

Wartość całej inwestycji to ponad 11 mln złotych.

Działkę pod budowę placówki przekazała Gmina Obrowo.

Wójt Gminy Obrowo na otwarciu mówił, że jest bardzo usatysfakcjonowany, że udało się sfinalizować tę inwestycję. Pomimo trudności, które  pojawiły się w trakcie realizacji, mamy w końcu na terenie naszej gminy piękny komisariat,  który podniesie komfort i warunki pracy.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.