Ostatnie godziny głosowania na plac zabaw dla Dobrzejewic

Ostatnie godziny głosowania na plac zabaw dla Dobrzejewic
2020-06-24

#RazemdlaObrowa Nadal mamy dużą szansę wygrać plac zabaw Nivea dla Dobrzejewic. Głosujmy – prosi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

Wszyscy pracownicy Urzędu Gminy Obrowo na czele z wójtem Andrzejem Wieczyńskim codziennie biorą udział w konkursie Podwórko talentów Nivea 2020. – Każdy z nas oddaje głos. W akcję zaangażowani są również pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury, bibliotek gminnych oraz szkół. Na bieżąco śledzimy ranking i wiemy, że decydujące będą ostatnie godziny głosowania - mówi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. - Dlatego proszę o włączenie się w akcję wszystkich mieszkańców, przyjaciół, sąsiadów i sympatyków naszej gminy. Już dziś dziękuję za wsparcie i za ogromną mobilizację społeczną wokół tej inicjatwy.

Aby zagłosować, należy wejść na stronę https://podworko.nivea.pl/, zarejestrować się i oddać głos na Dobrzejewice.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.