Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna – Dzieciom

Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna – Dzieciom
2018-06-12

Dnia, 4 czerwca O.G.T.W. wystawiła spektakl wg Jana Brzechwy, pt. „Kopciuszek”. Został on przygotowany z okazji Dnia Dziecka. Grupa ma zamiar zagrać bajkę w Obrowie, szpitalu dziecięcym oraz hospicjum „Nadzieja”. Pierwszymi odbiorcami były przedszkolaki z Osieka nad Wisłą. Następnie, „Kopciuszek” dwukrotnie został wystawiony w szkole podstawowej. Dzieci i młodzież przyjęły go z ogromnym entuzjazmem, tym bardziej, że wśród aktorów rozpoznały rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły i przedszkola.

W spektaklu udział biorą:

 

Narrator: Kazimierz Musiałowski

Wróżka oraz Dama: Jadwiga Wieczyńska

Macocha oraz Dama: Izabela Urban

Kasieńka: Michalina Strzeszewska

Haneczka: Renata Kwiatkowska

Kopciuszek: Ewelina Mytlewska

Dama: Justyna Strzelecka

Książę, Sklepikarz: Mariusz Słupczewski

Ochmistrz, Herold: Lech Doroch

Mieszczanin: Łukasz Nowak

Reżyseria oraz montaż muzyki: Ewelina Mytlewska (oraz wspólna)

Scenografia oraz kostiumy: Renata Kwiatkowska

Akompaniament na flecie poprzecznym oraz pomoc techniczna: Zuzanna Mytlewska

Wspomnę, że Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna działa prężnie już 9 rok, przygotowując spektakle na różne okoliczności. W skład jej wchodzą osoby różnej profesji, które łączy miłość do teatru i muzyki.

W imieniu całej Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej pragnę złożyć gorące podziękowania Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu, Pani Sekretarz Gminy, Mirosławie Kłosińskiej oraz Pani Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury, Annie Strzeleckiej za zakupienie sprzętu nagłaśniającego dla naszej grupy.

Ewelina Mytlewska

fot. Beata Rumińska-Ćwik, Marysia Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.