Oficjalne otwarcie placu zabaw Nivea w Dobrzejewicach

Oficjalne otwarcie placu zabaw Nivea w Dobrzejewicach
2020-10-12

We wtorek 13 października zapraszamy na gminny profil facebookowy Obrowo - nasza gmina na transmisję live oficjalnego otwarcia placu zabaw w Dobrzejewicach. Początek transmisji o g. 13.00.

We wtorek 13 października o g. 13.00 na terenie szkoły w Dobrzejewicach odbędzie się oficjalne otwarcie podwórka Nivea, które dzięki głosom mieszkańców firma wybudowała w naszej gminie. Zgodnie z porozumieniem zawartym ze spółką, gmina ma obowiązek przygotować oficjalne otwarcie i przekazać boisko dzieciom.

W związku ze znacznym wzrostem zakażeń koronawirusem i zachorowań na COVID-19 gmina nie zorganizuje uroczystego otwarcia placu. - W normalnym czasie zaprosilibyśmy wszystkich mieszkańców do uczestniczenia w uroczystości. Wspólnie świętowalibyśmy ten sukces. Podjąłem jednak decyzję, że otwarcie placu będzie mieć kameralny charaktermówi wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. - Nie zakazujemy mieszkańcom przyjść na uroczystość, ale też i nie zapraszamy na nią. Zapraszamy natomiast do internetu. Otwarcie będziemy transmitować na żywo za pośrednictwem Facebooka od godz. 13.00.

Plan uroczystości jest bardzo krótki: wystąpienie wójta i dyrektora szkoły, piosenka w wykonaniu uczniów, poświęcenie placu zabaw.

W razie niepogody transmisja do internetu może się nie odbyć.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.