Od środy 22 07 ograniczamy wstęp do urzędu

Od środy 22 07 ograniczamy wstęp do urzędu
2020-07-21

W związku ze stwierdzonym przypadkiem zakażenia koronowirusem w regionie, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, od środy 22 lipca do odwołania ograniczamy możliwość swobodnego poruszania się po budynku urzędu. Ograniczenia te są tylko technicznie, nie wpłyną na zakres naszych prac i terminowość obsługi.

Interesanci będą przyjmowani od strony głównej budynku, przy specjalnie zabezpieczonym okienku. Nie będzie możliwości oczekiwania na obsługę wewnątrz urzędu, na holu. Wejście do budynku od strony parkingu i drogi krajowej nr 10 pozostanie zamknięte.

- Mimo wprowadzanych ograniczeń wszystkie sprawy urzędowe będą załatwiane bez zmian – zapewnia wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński. - Mieszkańcy nadal będą mogli składać pisma, deklaracje o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami, odbierać decyzje, potwierdzać profil zaufany itp. Urząd Stanu Cywilnego będzie wydawał odpowiednie zaświadczenia, przyjmował meldunki, udzielał ślubów, wydawał dowody osobiste.

Prosimy o korzystanie z maseczek ochronnych, zachowywanie bezpiecznego odstępu od innych osób oraz o dezynfekowanie rąk po wejściu do urzędu.

Przypominamy o możliwości załatwiania spraw urzędowych w sposób elektroniczny (poprzez ePUAP, e-mailowo) lub telefonicznie.

Adresy e-mail i numery telefonów do pracowników urzędu

Przepraszamy za niedogodności.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.