Od poniedziałku 10 lutego dodatkowy kurs linii 46

Od poniedziałku 10 lutego dodatkowy kurs linii 46
2020-02-07

Od poniedziałku 10 lutego br. uruchomione będą próbne, dodatkowe kursy linii 46. Autobus MZK będzie odjeżdżał z przystanku Silno III do Torunia o godz. 7.22.

W dniach od 10 lutego do 30 kwietnia br. na trasie Silno – Grabowiec Wieś – Rubinkowo II kursować będzie dodatkowy autobus linii 46. Z inicjatywy radnej Silna Sylwii Lisińskiej i radnej gminy Lubicz Danuty Wojciechowskiej wójt gminy Andrzej Wieczyński zdecydował o podjęciu rozmów z Miejskim Zakładem Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o. W efekcie już w pierwszym dniu po feriach zimowych, tj. w poniedziałek 10 lutego br., uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii 46. Autobus będzie ruszał o godz. 7.22 z przystanku Silno III (przy figurce).

Kursy wprowadzone zostały na okres próbny – do końca kwietnia br.

W sprawę zaangażowana była również m.in. sołtys Magdalena Kolowca.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.