Oczko za oczkiem ...

Oczko za oczkiem ...
2019-06-10

Panie, uczęszczające na warsztaty rękodzielnicze, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie całkowicie oddały się szydełkowaniu. Aby powstała piękna serweta potrzeba wielu godzin skupienia. Jest to precyzyjne i pracochłonne zajęcie, ale efekt nagradza wszystko. Spotykamy się od wielu lat w każdy poniedziałek i czas wspólnie spędzony szybko nam mija – mówi prowadząca zajęcia Barbara Mońko-Juraszek. Wymieniamy między sobą wzory, dzielimy się doświadczeniem i tak oczko, za oczkiem powoli robimy różne szydełkowe prace: serwety, serwetki, firanki, biżuterię, maskotki. Najważniejsze, że lubimy się spotykać, zostawiamy za drzwiami swoje troski, zmartwienia, chociaż i na to podczas zajęć znajduje się rada oraz wsparcie koleżanek – dodaje prowadząca.  Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na warsztaty kolejne chętne osoby, grupa otwarta jest na nowe osoby i wyzwania.

Anna Strzelecka

kierownik GOK w Obrowie

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.