Nocne prace na moście Piłsudskiego w Toruniu

Nocne prace na moście Piłsudskiego w Toruniu
2020-09-16

Do końca tygodnia nocami na moście Piłsudskiego w Toruniu ruch będzie się odbywał wahadłowo. Roboty drogowe nie będą prowadzone tylko w nocy z piątku na sobotę.

Wykonawca rozbudowy mostu drogowego im. J. Piłsudskiego w Toruniu planuje kolejny pracowity tydzień. Roboty będą prowadzone nie tylko w dzień, ale także w nocy.

- Dla bezpieczeństwa kierowców wiele prac, takich jak montaż rusztowań, frezowanie asfaltu będziemy realizować w godzinach od 20.00 do 5.00. W tym czasie ruch na moście będzie odbywał się wahadłowo, przy czym w godzinach od 20.00 do 22.00 wykonawca będzie sterował ruchem ręcznie, tak aby zapewnić w miarę sprawny przejazd autobusów komunikacji miejskiej. Po godzinie 22.00 ruch będzie sterowany sygnalizacją świetlną- mówi Rafał Labocha, kierownik robót mostowych firmy INTOP.

Nocne prace będą trwały w nocy z wtorku na środę (15/16.09), ze środy na czwartek (16/17.09) oraz z czwartku na piątek (17/18.09). W nocy z piątek na sobotę 18/19.09) prace nie będą prowadzone.

Nocne prace zostaną wznowione z soboty na niedzielę (19/20.09). Na tę noc zaplanowano frezowanie asfaltu.

W związku z pracami na moście Piłsudskiego Miejski Zarząd Dróg w Toruniu zachęca do korzystania z przejazdu mostem gen. E. Zawackiej.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.