Nocne prace na moście Piłsudskiego w Toruniu

Nocne prace na moście Piłsudskiego w Toruniu
2020-07-28

W nocy z czwartku 30 lipca na piątek 31 lipca na moście Piłsudskiego w Toruniu obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Wykonawca remontu mostu będzie betonował płytę przeprawy.

W nocy z czwartku 30 lipca na piątek 31 lipca na moście Piłsudskiego w Toruniu obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Wykonawca remontu mostu będzie betonował płytę przeprawy. Prace rozpoczną się w czwartek 30 lipca o godzinie 21.00. Na moście pojawią się betonowozy, które będą dostarczać mieszankę betonową do miejsca jej wbudowania. Zakończenie prac nocnych planowane jest na piątek 31 lipca o na godzinę 5.00 rano. W czasie prac nocnych będzie obowiązywał ruch wahadłowy, dla zminimalizowania utrudnień zostanie ustawiona sygnalizacja świetlna. 

Betonowanie ma związek z naprawą płyty betonowej obiektu. Realizowane prace pozwolą na uformowanie spadków podłużnych i poprzecznych, co zapewni sprawny odpływ wody z mostu do urządzeń odwadniających. W dalszej kolejności na płycie betonowej zostaną ułożone warstwy izolacyjne i nowa nawierzchnia bitumiczna. Do rozbudowy mosty wykonawca użyje 1500 m3 betonu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.