NAGRODA SUPER SAMORZĄD ZA DZIAŁALNOŚĆ PONAD GRANICAMI

NAGRODA SUPER SAMORZĄD ZA DZIAŁALNOŚĆ  PONAD GRANICAMI
2018-05-31

25 maja na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody „Super Samorząd 2018”.  Tytuł „Super Samorządu” przyznawany jest od siedmiu lat przez Fundację im. Stefana Batorego za wzorową współpracę pomiędzy społecznością lokalną a samorządem.

W tym roku laureatami zostało siedem grup wraz z władzami lokalnymi, które otworzyły się na dialog i zaangażowały w realizację inicjatyw podjętych przez mieszkanki i mieszkańców.

Tegorocznym laureatem nagrody „Super Samorząd 2018"

została Fundacja TRYBIK

oraz władze gminy Obrowo

 i władze gminy Lubicz.

"To ogromny zaszczyt i wyróżnienie stanąć na podium obok innych sześciu organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, działających na rzecz społeczności lokalnej.

Jesteśmy dumni ,bo nasza nagroda po raz pierwszy w historii przyznawania nagród przez Fundację Stefana Batorego trafiła do dwóch samorządów: gminy Obrowo i gminy Lubicz. To podwójny sukces !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by Fundacja TRYBIK wraz z przedstawicielami z gminy Obrowo i gminy Lubicz mogła stanąć na podium.

Przyznana Nagroda Super Samorząd dla Fundacji TRYBIK, gminy Obrowo i gminy Lubicz będzie motorem nakręcającym nasze TRYBIKI do kolejnych, wspólnych działań. Liczymy na dalszą wpółpracę. "

Barbara Mońko-Juraszek, prezes Zarządu Fundacji TRYBIK

Anita Jankowska, wiceprezes Zarządu Fundacji TRYBIK

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.