MUZYCZNE ŻYCZENIA

MUZYCZNE ŻYCZENIA
2019-10-31

Muzyczny koncert życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali dla grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły, uczniowie Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Osieku nad Wisłą. Koncert odbył się 17 października 2019 r. w auli szkoły muzycznej. Przed szeroką publicznością wystąpili uczniowie klas I – II pod kierunkiem Elżbiety Markowskiej i prowadzącej koncert – Magdaleny Dołęgowskiej.

Muzycznym prezentem od dzieci były wykonane piosenki m. in. „Słowa dla naszej Pani”, „Graj profesorze”, „Święto nauczyciela” oraz układy rytmiczne „Spacer po niebie” czy „Taniec – krakowiak”.

Najlepsze życzenia i słowa podziękowań za trud nauczania, opiekę i wychowanie dzieci dla wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły złożyła Dyrektor Szkoły Mariola Majrowska i przedstawiciel rodziców Joanna    Zaremba

Warto dodać, że z okazji Dnia Nauczyciela, z rąk Wójta Gminy w Obrowie nagrodę – za wzorową pracę odebrała nasza nauczycielka Magdalena Dołęgowska.

Serdecznie gratulujemy i wszystkim życzymy sukcesów w dalszej pracy!

Beata Wierzbicka

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.