Mistrzostwa Świata kadetów i juniorów we Włoszech

2018-09-25

Z wielką przyjemnością pragnę Państwa poinformować o osiągnięciach czworga zawodników kick boxingu z Uczniowskiego Klubu Sportowego A&WTeam Obrowo, którzy w dniach od 15-23 września 2018, brali udział w Mistrzostwach Świata kadetów i juniorów we Włoszech.

Polskę reprezentowali następujący zawodnicy:

  1. Natalia Maćkiewicz - Czernikowo,
  1. Grzegorz Błotnicki - Kazimierzewo,
  1. Michał Błotnicki - Kazimierzewo,
  1. Juliusz Jeneralski - Obrowo.

Uczestników z Polski było łącznie 112, w tym nasza ww czwórka.

Wszystkich zawodników z całego świata było 3.000.

Natalia w Kadetach, startowała w formule walki: light - contact, zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal.

Grzegorz w Juniorach, startował  w dwóch formułach walki: zajął piąte miejsce w formule light - contact oraz kick - light, zajął drugie miejsce w formule kick - light i zdobył srebrny medal.

Michał w Kadetach, startował w dwóch formulach walki: kick - light i light - contact, zajął w obydwóch formułach dziewiąte miejsce.

Juliusz, w Kadetach, startował w formule walki: light - contact, zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal.

Rodzice i Zarząd Klubu są bardzo dumni z osiągnięć wszystkich czterech zawodników na arenie międzynarodowej oraz z pracy Trenera Andrzeja Maciusiewicza.

Ciężka praca zawodników oraz wielkie serce i poświęcenie Trenera, przyniosły tak wspaniałe rezultaty.

Gmina może być również dumna z faktu zrzeszenia takiego Klubu w Swojej Gminie, a tym bardziej z takich  wspaniałych osiągnięć.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.