Mistrzostwa Polski Szkółek kolarskich

Mistrzostwa Polski Szkółek kolarskich
2018-06-26

23 - 24 czerwca odbyły się Mistrzostwa Szkółek Kolarskich. W imprezie startowało ponad 450 zawodników z całej Polski przez co zawody stały na wysokim poziomie. Wróciliśmy z tej imprezy ze srebrnym medalem Zuzanny Charygi, która podczas walki w jeździe indywidualnej na czas zajęła 2 miejsce. Nasza mistrzyni była też faworytką podczas startu wspólnego niestety uczestniczyła w kraksie na trasie przez co straciła szanse na drugi medal( 8 miejsce).W składzie na Mistrzostwach znaleźli się też: Martyna Marcinkowska 11 miejsce na czas, Wojciech Kowalski 18 miejsce na czas, Agata Kowalska 6 miejsce na czas i 12 miejsce ze startu wspólnego, Jakub Kasparow 12 miejsce na czas  i Filip Strzelecki 18 miejsce na czas.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.