Mini piłka ręczna szkół gminy Obrowo

Mini piłka ręczna szkół gminy Obrowo
2019-11-07

Dziewczęta z Łążyna II i chłopcy z Obrowa zwycięzcami turniejów mini piłki ręcznej klas V-VI szkół podstawowych gminy Obrowo.

26 października 2019 roku na hali sportowej w Brzozówce rozegrano turniej mini piłki ręcznej dziewcząt, a w Osieku nad Wisłą turniej mini piłki ręcznej chłopców klas V-VI szkół podstawowych gminy Obrowo.

Mini piłka ręczna dziewcząt kl. V-VI (rocznik 2007 i młodsi)

1.

SP Łążyn II

2.

SP Brzozówka

3.

SP Obrowo

4.

SP Osiek nad Wisłą

Mini piłka ręczna chłopców kl. V - VI (rocznik 2007 i młodsi)

1.

SP Obrowo

2.

SP Brzozówka

3.

SP Łążyn II

4.

SP Osiek n/W.

 

 

 

 

 

 

W zawodach powiatowych rozgrywanych w Chełmży 12 listopada 2019 roku naszą gminę  reprezentować będą dziewczęta z Łążyna II, a 14 listopada – chłopcy z Obrowa.

Rywalizację sportową przygotowali p. Anna Stencel – nauczycielka wychowania fizycznego
w Zespole Szkół w Osieku n/W. i Dariusz Machajewski – nauczyciel wf ze szkoły w Brzozówce. Transport, napoje i dyplomy opłacił samorząd gminy Obrowo. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego.

gminny koordynator sportu – Dariusz Machajewski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.