Liga Karate Powiatu Inowrocławskiego

2019-04-02

Za nami pracowity weekend w Janikowie. W sobotę zgrupowanie kumite z trenerem Bartłomiejem Sołtysiakiem , a w niedzielę Liga Karate Powiatu Inowrocławskiego. Nasza reprezentacja w składzie Tupalski Wojciech, Wałasz Igor, Michalski Filip, Łężyk Filip, Orłowski Jakub, Dąbrowski Mateusz, Przewięźlikowski Bartosz, odniosła następujące sukcesy. Drużyna w składzie Dąbrowski Mateusz, Łężyk Filip i Orłowski Jakub zdobyła złoty medal.

Jeżeli chodzi o konkurencje indywidualne, to w konkurencji kata srebrne medale zdobyli : Przewięźlikowski Bartosz i Dąbrowski Mateusz. Brązowe medale zdobyli : Wałasz Igor, Łężyk Filip i Orłowski Jakub. Kumite : srebrny medal zdobył Wałasz Igor i brązowy Orłowski Jakub. Kolejne rozgrywki w ramach ligi odbędą się w Kruszwicy i Inowrocławiu.

Natomiast kolejne zawody z naszym uczestnictwem odbędą się w ostatni weekend kwietnia w Paterku.

Zachęcam Państwa do odwiedzania naszego klubowego profilu na fb, tam zobaczycie zdjęcia z życia klubu i ostatnich wydarzeń.

Adam Bandurski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.