Łążyn II. Trzy kolejne zakażenia koronawirusem

Łążyn II. Trzy kolejne zakażenia koronawirusem
2020-10-14

Troje kolejnych mieszkańców Łążyna II jest zarażonych koronawirusem. Wójt prosi o empatię wobec chorych, poszanowanie ich prywatności oraz o stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego.

Troje kolejnych mieszkańców Łążyna II jest zarażonych koronawirusem. Jedna osoba spośród nich przebywa w szpitalu w Toruniu, kolejną wynik testu zastał poza naszą gminą. Stan trzeciej osoby pozwala jej na zostanie w domu.

- Proszę o okazywanie chorym empatii i pomocy. Szanujmy prywatność osób chorych i przebywających na kwarantannie – apeluje wójt gminy Andrzej Wieczyński.Kolejny raz bardzo proszę o stosowanie zasad reżimu sanitarnego. Dystans, dezynfekcja, maseczka pomagają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Zakrywając usta i nos okazujemy troskę o innych. Maseczka chroni nie tylko nas.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.